Wyświetl pojedynczy post
LooNatyk
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2543
Stary 04.08.2010, 11:07
Z Jirsakiem w srodku raczej nic nie ugramy, to po Boguskim byl najslabszy zawodnik 1 meczu. Chlop ma jakas blokade i zupelnie nie potrafi grac w meczach o stawke. Udezyl moze ze 3 razy pilke, ale nie tego oczekuje od srodkowego pomocnika.
Dlatego ja bym wystawil mimo wszystko Wilka.