Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2542
Stary 04.08.2010, 10:54
----------------Jovanić--------------------

Cikos---Kowalski---Diaz--- Brożek

Małecki--Sobolewski--Jirsak-- Kirm

----------Brożek---Żurawski---------------

Pewny skład, tylko co z tego będzie... Szkoda że nasze padaki nie umieją grać żadnym systemem opartym na trzech obrońcach, np. 3-5-2, bardzo ofensywny i kolejny czyściciel Wilk by mógł pograć. Moim zdaniem, będą walić chimerycznie w Azerski mur, aż im łby spuchną. Ale jeśli się postarają, to ja mam nadzieje na dogrywkę, ale to się okaże po pierwszych 15 minutach.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!