|
LeszekABG - ja miałem tak samo. Zmieniłem rygor treningowy z bardzo wysokiego na średni (przy wysokim), trochę mniej siły na treningu i powinno być dobrze.
Rozgrywający do 800 tys. euro (oprócz Verrattiego) MOGĄCY przejść do Wisły, s-f nie potrzebuję. (1 sezon)...
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|