Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
pluti1906
Junior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Ogrodzieniec zawsze z Wisłą!!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2970
Stary 04.08.2010, 10:23
Do Pan Jotka : Nie mówie o rzucaniu pracy ja tez pracuje i dojechałem te 60 km do Krakowa po bilety ale jakbym nie mógł to bym pojechał w inny dzień chodzi o to że niektórzy czekają na wynik meczu w czawartek i to jest obraz ich kibicowania;/
TYLKO WISEŁKA NASZA WISEŁKA
Odpowiedz cytując