Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13377
Stary 04.08.2010, 08:52
Przepraszam ale niech mnie ktoś oświeci
W przypadku gdyby Wisła została operatorem CAŁEGO stadionu
to dlaczego to nie klub a miasto miałoby prawo do sprzedania nazwy stadionu
i czerpania z tego tytułu profitów?
Odpowiedz cytując