Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
KuKoC
Member
Od: 05.2008
Offline
#
13372
04.08.2010, 05:10
Korona stadionu na dobre wpisala sie w panorame miasta.
kliknij na zdjecie by powiekszyc
http://adamwalanus.pl/krakow/ap0708au.jpg
@ Tomy
Zdjecie tylko przeklejam i nie wiem skad bylo robione.
Ostatnio edytowane przez KuKoC : 04.08.2010 o godz. 18:56.
Najwspanialszy klub na świecie...
KuKoC
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KuKoC
Znajdź inne posty napisane przez KuKoC