Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2518
Stary 03.08.2010, 22:44
forthree napisał(a):Wyświetl post
Bo zawodnik na jego pozycji powinien być liderem drużyny, rozdzielać mądrze piłki, wyprowadzać ataki, a z Tomkiem różnie bywa.
Problem w tym że musisz mieć komuś tą piłkę rozdzielić a zazwyczaj kompletnie nie ma komu zagrać.Ba mi to dobitnie pokazał, koleś taki trochę kulawy był ale przegląd pola i technikę na prawdę pierwsza klasa(jak na naszą ligę) miał i w zasadzie odbił się od ściany partnerów z drużyny którzy nie dość że są mistrzami kamuflażu , to jeszcze przyjęcie na kilka metrów