Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
zapalony
Member
Od: 07.2010
Offline
#
2513
03.08.2010, 22:17
Nie wiem ale ja bym jakos zaryzykowal z Zurawiem na pozycji tego ofensywnego - a z przodu Brozek z Boguskim
Brozek z Boguskim akurat rozumieja sie dobrze na boisku, te ostatnie zle mecze Boguskiego to byla prawa pomoc, TO NIE ZAWODNIK NA TĄ POZYCJĘ
zapalony
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zapalony
Znajdź inne posty napisane przez zapalony