Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
zapalony
Member
Od: 07.2010
Offline
#
2511
03.08.2010, 22:14
Wychodzi nam :
Jovanic-Cikos,Kowalski,Diaz,Pietia-Maly,Sobol,Jirsak,Paljic-Pawel,Zuraw
Jedynie ten Jirsak mi bardzo nie pasuje...
zapalony
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zapalony
Znajdź inne posty napisane przez zapalony