Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2510
Stary 03.08.2010, 22:11
Wystawianie Jirsaka w systemie 442 to strzelanie sobie w stopę.
Czech to nie jest magik Riquelme, czy inny Messi, żeby zwalniać go z pracy w odbiorze w środku pola. Jako, że nie radzi sobie w ofensywie, a w defensywie nie pomaga, jego w ogóle nie brałbym pod uwagę. Owszem można wystawić Jirsaka ,ale grając 451 jako podwieszonego pod napastnikiem.