|
Wystawianie Jirsaka w systemie 442 to strzelanie sobie w stopę.
Czech to nie jest magik Riquelme, czy inny Messi, żeby zwalniać go z pracy w odbiorze w środku pola. Jako, że nie radzi sobie w ofensywie, a w defensywie nie pomaga, jego w ogóle nie brałbym pod uwagę. Owszem można wystawić Jirsaka ,ale grając 451 jako podwieszonego pod napastnikiem.
|