Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2509
Stary 03.08.2010, 22:08
zapalony napisał(a):Wyświetl post
Panowie kogo widzicie na lewej pomocy w czwartek? bo wynika ze lewa obrona to bedzie Pietia.

Paljic? czy ewentualnie Kirm a drugie skrzydlo Malecki
Paljicia ja bym wpuścił na koniec, a zaczął Kirmem.