|
Kirm i Małecki to by chyba było najlepsze rozwiązanie. Paljić mnie nie przekonał w pierwszym meczu, może pod końcowe minuty go wpuścić, żeby narobił wiatru. Ja obecnie najbardziej wierzę w Wilka i Małego, jeśli obaj będą tak samo gryźć trawę w każdym meczu to będzie dobrze. Trzeba mieć teraz tylko nadzieje, że to wystarczy na te Kabanosy. Może Maciek będzie chciał się nam zrekompensować za tego rzut karny w ostatnich minutach.
Ja osobiście jestem o dziwo spokojny o wynik meczu w Baku.
Albo spróbować Singlar - Diaz na stopera, wydaje mi się to lepszym wariantem od Kowalski - Diaz...
Powód: obrona
Ostatnio edytowane przez KacpiTSW : 03.08.2010 o godz. 21:30.
|