Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
filip74
Senior Member
Od: 10.2006
Offline
#
13368
03.08.2010, 21:28
Kotwa
napisał(a):
Ale o co chodzi dokładnie ztą D przecież na mecz z USA wchodziłem normalnie po schodach no i z tego co pamiętam kibelki też były
a może to była jednak E
filip74
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filip74
Znajdź inne posty napisane przez filip74