Wyświetl pojedynczy post
filip74
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13368
Stary 03.08.2010, 21:28
Kotwa napisał(a):Wyświetl post
Ale o co chodzi dokładnie ztą D przecież na mecz z USA wchodziłem normalnie po schodach no i z tego co pamiętam kibelki też były
a może to była jednak E
Odpowiedz cytując