Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
zapalony
Member
Od: 07.2010
Offline
#
2502
03.08.2010, 21:12
Panowie kogo widzicie na lewej pomocy w czwartek? bo wynika ze lewa obrona to bedzie Pietia.
Paljic? czy ewentualnie Kirm a drugie skrzydlo Malecki
zapalony
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zapalony
Znajdź inne posty napisane przez zapalony