Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13361
Stary 03.08.2010, 20:48
filip74 napisał(a):Wyświetl post
Ale jak wyglądają schody na D wiesz bo na stronie (352) której jest fotka z ich wyglądem coś pisałeś , i wiesz że takie schody są na każdy sektor trybuny . I nie pisz że są to jakieśtymczasowe , bo tylko mnie upewniasz że nie byłeś na stadionie Wisły , a przynajmniej na trybunie E gdzie schody mają taką samą budowę.
Stwierdzenia że wyglądają mi na tymczasowe a nie wiem jak wyglądają - mają jednak zasadniczą różnice.
Schody na pozostałe trybuny były wylewane a na D wyglądają na stalową konstrukcję. NIe mam tu jednak pewności - to fakt nie byłem w środku -i o ile wiem żaden kibic tam nie był
Co do możliwości wchodzenia bokami trybuny - nie ma takiej możliwości przejścia są za małe- było to sprawdzane
Co do możliwości wejścia na trybunę bez któregokolwiek stropu i klatek schodowych i ich oświetlenia -przede wszystkim za względów bhp nie ma takiej opcji-chyba że zrobią jakiś przewał. Natomiast sanitariaty (toi toie) pewnie możnaby tymczasowo ustawić przed trybuną
Odpowiedz cytując