Wyświetl pojedynczy post
julo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Wiślak znad Warty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1346
Stary 03.08.2010, 20:37
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
Dresy Umbro, duza znizka, chyba dopiero co wstawili
http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/...es_Umbro_2010/
Ma ktoś konkretne zdjęcia ? Bo tu nic nie widać.
Sorry że troche na "leniwca przygrałem" ale człowiek umęczony po całym dniu pracy.
Odpowiedz cytując