Wyświetl pojedynczy post
damians
Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Stoki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17539
Stary 03.08.2010, 19:40
Pytanie o stolicę, więc z uśmiechem zwracam się przede wszystkim do naszych kolegów (i koleżanek) z Łazienkowskiej i Konwiktorskiej

W jaki sposób, jak najszybciej, w dzień powszedni, dostać się ze stacji Warszawa Zachodnia pod Pałac w Wilanowie, a później z Wilanowa do Łazienek?
Odpowiedz cytując