Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9663
Stary 03.08.2010, 19:26
A wy dalej o krzyzu. Jakby to rzeczywiscie bylo wydarzenie co najmniej miesiaca. Czy to jest naprawde wasz poziom? Jesli tak to jest mi coraz bardziej wstyd. Co nastepne? Byl juz wibrator palikota, malpki alkoholu, afera seksowa z Lepperem, zostaly tylko tematy fekalne. Wtedy pewnie ujawni sie tu jeszcze wiecej Inteligentow przez Wielkie "I".

Robin hood czy piszac o "przeciwnikach Legii" jestes w stanie stwierdzic lomu ktos kibicuje? Bo moze i Wisle i Polonii i Lechowi i Widzewowi i Motirowi i nawet Legii. Stad tez zle zalozenie przyjales do swojego wywodu.
WISŁA PANY !!