Wyświetl pojedynczy post
Ja_Kibic
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: os. Piastów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#621
Stary 03.08.2010, 19:06
Jago napisał(a):Wyświetl post
Jest mało znany a szkoda. To ciekawe kto dla Ciebie jest z 1 ligi Tede?Gural?


Słoń i jego Chore melodie


Znacie jakies fajne kawałeczki w tym stylu

http://www.youtube.com/watch?v=sAUAx...eature=related

Lub jakiegoś mało znanego Grubsona ?
Odpowiedz cytując