Jago napisał(a):

|
Jest mało znany a szkoda. To ciekawe kto dla Ciebie jest z 1 ligi Tede?Gural?
|
Słoń i jego Chore melodie

Znacie jakies fajne kawałeczki w tym stylu
http://www.youtube.com/watch?v=sAUAx...eature=related
Lub jakiegoś mało znanego Grubsona

?