Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1919
Stary 03.08.2010, 19:06
BoBaSbK napisał(a):Wyświetl post
Jeśli odpadną to jestem za tym aby Heńkowi podziękować - choć darzę go wielką sympatią .
Czyli polityka klubu dalej zależy od tego czy chłopakom się będzie chciało?