Temat
:
Henryk Kasperczak - były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
1919
03.08.2010, 19:06
BoBaSbK
napisał(a):
Jeśli odpadną to jestem za tym aby Heńkowi podziękować - choć darzę go wielką sympatią .
Czyli polityka klubu dalej zależy od tego czy chłopakom się będzie chciało?
Tarann
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tarann
Znajdź inne posty napisane przez Tarann