Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13357
Stary 03.08.2010, 17:43
wątpię, że dopuszczono by to du użytku, bo prawie 6tys ludzi miałoby budowę stropu nad głową, do tego wnętrze byłoby rozkopane ze względu na instalacje przeróżnej maści.
Trybunę i tak należałoby przeprojektować, obecny projekt blokuje jakiekolwiek wykorzystanie komercyjne.
Toalety i kioski przenieść na parter, a drugą kondygnację wykorzystać pod działalność komercyjną (chociażby klub kibica).
Po zakończeniu prac nad stropem +1 i wykończeniu parteru można byłoby wpuścić kibiców wnętrzem, przy czym na piętrze trwałyby prace wykończeniowe. W obecnej formie projektu, muszą być wykończone obie kondygnacje, aby udostępnić wnętrze.
Odpowiedz cytując