Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13356
Stary 03.08.2010, 17:20
Zastanawiam się czy nie ma możliwości doraźnego przystosowanie trybuny D... Dokładnie mam na myśli wykończenie i zabezpieczenie barierkami istniejących schodów oraz wytyczenia doń tymczasowych dróg dojścia. Do tego postawić przed trybuną kilka Toi-Toi'ów i stanowisko grillowe na kiełbachy. Rozwiązanie mało estetyczne, ale na jakiś czas by mogło być. Wydaje mi się, że w takim wariancie mogłyby też być prowadzone prace nad wykończeniem trybuny. Z drugiej jednak strony obawiam się, że taka prowizorka mogłaby przetrwać jakiś (niemały) okres czasu...
http://wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic26075_1.gif
Odpowiedz cytując