|
Senior Member
Offline
|
|
63.5 Kg napisał(a): 
|
Przeciez to jest wiadome od dawna ze nie ma klatek schodowych...
|
Może dokładniej by było jak byś napisał że klatki są nie dokończone . Biegi schodowe i spoczniki (bo tak się je chyba nazywa ) są wykonane i na trybunę da się po schodach wejść.
|
|