Wyświetl pojedynczy post
filip74
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13350
Stary 03.08.2010, 15:55
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Przeciez to jest wiadome od dawna ze nie ma klatek schodowych...
Może dokładniej by było jak byś napisał że klatki są nie dokończone . Biegi schodowe i spoczniki (bo tak się je chyba nazywa ) są wykonane i na trybunę da się po schodach wejść.
Odpowiedz cytując