Cytat:
|
Nie są to na pewno jakieś oczywiste wyrazy poparcia dla danej partii, ale z tekstów i wypowiedzi można wyłapać to, że o PO mają neutralne zdanie, a PiS można zawsze za coś skarcić. Większość władz Centrum wywodzi się z UPR, albo są to nawet założyciele jej poprzednika Ruchu Polityki Realnej jak Sadowski, więc prezentują poglądy bardziej liberalne.
|
Z większością z tych poglądów się zgadzam. Krytyka PiS akurat uzasadniona , bez rzucania frazesami o moherach czy innym ciemnogrodzie. Wrzucenie do jednego wora CAS z Balcerowiczem i Fundacją Batorego to jednak lekka przesada.
Ale i tak najlepsze jest to, że partia idąca do wyborów w 2005r z socjalnymi hasłami jest o wiele bardziej liberalna gospodarczo od PO.
O ile można łyknąć stękanie o kryzysie i "tymczasowe" podniesienie VAT o ten 1 punkt proc. (wypada sie tylko cieszyć, że jedyna właściwa opcja nie ruszyła dochodowego), to tanie państwo w wykonaniu Tuska przeraża :
http://www.forbes.pl/artykuly/sekcje...ednikow,5380,1
Tak czy srak lud pracujący miast i wsi przez najbliższy miesiąc będzie przeżywał krzyż ...