Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Kisis
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
17529
03.08.2010, 15:23
gris
napisał(a):
Mam obraz płyty ISO który zajmuje prawie 8GB. Czy da się go jakoś nagrać na dwie płyty DVD?
spakuj go WinRARem, ustaw na dwie części po 4GB.
Kisis
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kisis
Znajdź inne posty napisane przez Kisis