Dajcie spokój z Petrescu -szanse jego przyjścia do Wisły są takie jak np Klinsmana czyli żadne a jakim trenerem był było wałkowane tysiąc razy - zaraz jova wpadnie i napisze jaki to prostak, cham i żenujący trener był
A sam temat - kto następny jest na czasie bo nie należy przypuszczać byśmy w czwartek awansowali.