Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9632
Stary 03.08.2010, 14:36
WILU TS napisał(a):Wyświetl post
Szkoda że nie żyjemy w jakiejś Ugandzie czy Kongo,przynajmniej by ich tam wszystkich wystrzelali co do jednego "katolika"
Uwierz mi, że od dawna jesteśmy murzynami Europy. Po co zabijać katolików i dzielić ich cudzysłowem, na lepszych lub gorszych, jak można uchwalić, całkowity zakaz katolicyzmu w Sejmie, dając w przyszłych wyborach 100 % POparcia tej woli większosci społeczeństwa polskiego - i będzie po kłopocie na wieki.

Mądry człowiek i naród, takich samookaleczeń, jak dzisiejsze bezeceństwa, nie dokonuje na oczach świata i uwierz mi, że wina nigdy nie leży po stronie głupszych, ale po stronie mądrzejszych, a o tych od władzy, już nie mówiąc.

Zadaj sobie pytanie, czy posługując się garstką dewotek, warto było tak barczo szargać imię Polski, dla partykularnych interesów polityków i hierarchów kościelnych ?
Bo czy uważasz, że z tego kraju muszą emigrować wszyscy katolicy i inaczej myślący, niż zwolennicy PO i SLD ?
A jeśli tak uważasz, to jaką nacją i religią, wolisz ich zastąpić w swoim zakładzie pracy i na swojej ulicy ?
Ostatnio edytowane przez kot : 03.08.2010 o godz. 15:01.
Nie ma rzeczy niemożliwych.