Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9627
Stary 03.08.2010, 14:18
TSWojtas napisał(a):Wyświetl post
chłopie weź daj se na wstrzymanie bo wstyd to Ty robisz kibicom Wisły nie tylko w tym temacie ...
Nie zabronisz mi pisać tego co myślę, i nie zabronisz mi mieć własnego zdania. Możesz się pocić i uderzać w moją stronę na forum a po mnie to spływa