TSWojtas napisał(a):

|
chłopie weź daj se na wstrzymanie bo wstyd to Ty robisz kibicom Wisły nie tylko w tym temacie ...
|
Nie zabronisz mi pisać tego co myślę, i nie zabronisz mi mieć własnego zdania. Możesz się pocić i uderzać w moją stronę na forum a po mnie to spływa
