Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9624
Stary 03.08.2010, 14:04
cale szczescie, ze w Krakowie odrazu zwineli krzyz z parku Jordana, czy gdzie on tam stal. jakby czekali to tez by byly takie cyrki jak w Warszawie.
jak patrze na tych ludzi ("obroncow") to odrazu mi sie kojarza z wiecami Hamasu czy jakis Talibow. tylko kalachow im jeszcze brakuje.

carpenter:
Wisła Kraków