Jestem asteista ale krzyza ruszac nie bede. Potem by mnie ktos zlikwidowal
W nocy bedzie wiecej ludzi. Niedlugo dojada z Pomorza i Slaska...W nocy zero szans na akcje. Dodatkowo przewiduje miasteczko namiotowe :/
Mam bardzo blisko ale na szczescie oddziela mnie od tego miejsca gdzies 3-4 km
