Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9605
Stary 03.08.2010, 13:16
Jestem asteista ale krzyza ruszac nie bede. Potem by mnie ktos zlikwidowal
W nocy bedzie wiecej ludzi. Niedlugo dojada z Pomorza i Slaska...W nocy zero szans na akcje. Dodatkowo przewiduje miasteczko namiotowe :/

Mam bardzo blisko ale na szczescie oddziela mnie od tego miejsca gdzies 3-4 km


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie