sambo napisał(a):

ee kreseq - bez przesady.
Wszystkim zatroskanych o stan śmiechu na świecie nad Polską informuję, że warunki pierwotnej umowy zostały złamane nie przez tych moherów a przez tych którzy chcą krzyż usunąć, bo stanęło na tym, że krzyż tam ma być do momentu wybudowania pomnika.
Natomiast towarzystwo chce wykurzyć krzyż a pomnika nie wybuduje bo jak już wpsomniał architekt miasta pomnik tam nie pasuje ze względu na he he he zabytkowy charakter przestrzeni.
Nie proszę o to, żebyście ruszyli mózgiem i popatrzyli na to w miarę obiektywnie - proszę o to, żebyście nie uzewnętrzniali swoich prymitywnych skłonności do "wstydzenia sie za Polskę" - bo jesteście naprawdę żałośni
|
zalosni sa tylko i wylacznie te oszolomy spod krzyza, pis ktory stymuluje to cala zenade i ludzie ktorzy bronia jednych i drugich. fanatyzm religijny. nic wiecej. juz nawet ksiezy od ubkekow zaczeli wyzywac. paranoiczny katotaliban. terroryzm religijny. jak zwal tak zwal.