Wyświetl pojedynczy post
Cichy
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9598
Stary 03.08.2010, 13:01
seba napisał(a):Wyświetl post
w oczyach tych ludzi co tam sa widac szalenstwo, obłęd i fanatyzm religijny, jak im księza nie przetłumaczyli to juz nikt tego nie zrobi i szopki ciag dalszy bedzie...
Są dwie osoby, które mogłyby do tych ludzi dotrzeć. Niestety jedna z nich zamiast tego podjudza tych fanatyków w eterze, a druga siedzi w domu i głaszcząc kota śmieje się do TV bo ten cyrk jest jej bardzo na rękę...