|
seba - Tablica, o niej wspominali dzisiaj 10 razy, nie o pomniku. Tablica o katastrofie w ktorej zgineli nie tylko Kaczynscy - o tym tez wspominali. Widac duzo osob ma fobie na punkcie Kaczynskich, ale to juz nie moj problem. Bedzie tablica - krzyz bedzie przeniesiony. Wiadomo ze nie kazdemu to pasuje ale ktos tym tlumem dowodzi.
Widac ze was bardziej boli to co powie swiat ? Ja mam w dupie co sobie pomysla o nas na swiecie bo nie to jest wazne. Wazne by sie dogadac.
Byla mowa o tablicy upamietniajacej katastrofie, nie o pomniku Kaczynskiego na konu, knurze czy zyrafie.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|