Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
kk23
Member
Od: 07.2006
Skąd: W ciągłym ruchu:)
Offline
#
9592
03.08.2010, 12:47
Niczym wyznawcy sekty:( Żenada, ale jeszcze większy wstyd płynie z tego, że normalność i porządek ustępuje grupie fanatyków.
kk23
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kk23
Znajdź inne posty napisane przez kk23