qchar90 napisał(a):

Garguła od 1,5 roku moze rozegrał około 200 minut, marnie to widze,
zycze mu jak najlepiej,zeby doszedl do siebie...ale ciezko mu bedzie...
|
Trzeba było nim grać, puki zdrowy.

Teraz nie wiadomo kiedy będzie nam dane go zobaczyć. Czyli chyba stanie się faktem środek pola, jaki bym chciał zobaczyć czyli Wilk Sobol. Stara dobra skorżowa rozpierducha z 2 DP. Oby nas chłopak pozytywnie zaskoczył.