|
Młody i perspektywiczny, to był Błaszczykowski jak wchodził do drużyny, a nie Mączyński, który ma 23 lata i dalej nie przebił się do 1-go składu. Bardziej boli mnie, to, że nie mamy środkowych obrońców, a Heniek dalej jest nieugięty i nie sprawdza stoperów z ME. Dobrze, że chociaż w tych sparingach z KSZO i Przebojem, niektóry zagrali. Ale to bardziej z powodu braku innych zawodników...
|