Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9590
Stary 03.08.2010, 12:15
Kamyk napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam, że odbijam od tematu ale muszę stwierdzić, że jednak w naszym kraju mamy popier.olone społeczeństwo.
To co robią w obronie Krzyża pod Pałacem Prezydenckim to jest śmiech i kompromitacja na cały świat.
Oglądając to zastanawiam się czy Ci ludzie są naprawdę normalni.

Żal.
W takich chwilach wstydzę się, że jestem Polakiem...