Kamyk napisał(a):

Przepraszam, że odbijam od tematu ale muszę stwierdzić, że jednak w naszym kraju mamy popier.olone społeczeństwo.
To co robią w obronie Krzyża pod Pałacem Prezydenckim to jest śmiech i kompromitacja na cały świat.
Oglądając to zastanawiam się czy Ci ludzie są naprawdę normalni.
Żal.
|
W takich chwilach wstydzę się, że jestem Polakiem...