Sensej napisał(a):

|
Wydaje mi się że nie. Chodzi o to że 3 najważnijsze to są pokazywane w C+ a tak nie fortunie napisane że można to interpretowac że szlagier w piatek, ale raczej tak nie bedzie
|
Będzie będzie, decyzja nie jest zaskakująca. W soboty transmisje konkurowałby z hitami innych lig i ciężko byłoby zrezygnować z ich transmisji. Poza tym "hit" będzie przy sztucznym oświetleniu, a nie w piknikowej atmosferze o 14 w niedziele, jak to zwykle bywało.