Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
GemHZR
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: z partyzanta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#621
Stary 03.08.2010, 11:52
Sensej napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się że nie. Chodzi o to że 3 najważnijsze to są pokazywane w C+ a tak nie fortunie napisane że można to interpretowac że szlagier w piatek, ale raczej tak nie bedzie
Będzie będzie, decyzja nie jest zaskakująca. W soboty transmisje konkurowałby z hitami innych lig i ciężko byłoby zrezygnować z ich transmisji. Poza tym "hit" będzie przy sztucznym oświetleniu, a nie w piknikowej atmosferze o 14 w niedziele, jak to zwykle bywało.
Daj se spokój lepiej, weź po jednym nalej...
Odpowiedz cytując