Rozumiem, co masz na myśli, ale zauważ, że w każdym klubie z ambicjami, w którym przeprowadza się transfery do klubu, zawodników-obiecujących juniorów, którzy przebijają się do pierwszego składu jest niewielu. Kilka holenderskich przykładów nie tworzy reguły.
masterlag napisał(a):

*polska.mysl.szkoleniowa*- sorry za OT z góry, ale czy kolega wie co oznacza słowo "plebs" ? I dlaczego wyzywasz innych od "motłochu" i owego "plebsu" skoro nie masz o tym kimś pojęcia?
Pisać, że ktoś jest głupi, bo pisze zupełnie bez sensu itd- rozumiem, ale czemu besztać od razu ? o.O
|
Skrót myślowy. Zmęczony jestem tym chorągiewkowaniem na forum. Jak wieje Kasperczakowi w plecy to hurra, hurra, Heniu, nasz podwórkowy Wenger. Jak wieje w twarz, to każdy pluje i to z najbardziej absurdalnego powodu.