Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7408
Stary 03.08.2010, 11:47
Rozumiem, co masz na myśli, ale zauważ, że w każdym klubie z ambicjami, w którym przeprowadza się transfery do klubu, zawodników-obiecujących juniorów, którzy przebijają się do pierwszego składu jest niewielu. Kilka holenderskich przykładów nie tworzy reguły.

masterlag napisał(a):Wyświetl post
*polska.mysl.szkoleniowa*- sorry za OT z góry, ale czy kolega wie co oznacza słowo "plebs" ? I dlaczego wyzywasz innych od "motłochu" i owego "plebsu" skoro nie masz o tym kimś pojęcia?
Pisać, że ktoś jest głupi, bo pisze zupełnie bez sensu itd- rozumiem, ale czemu besztać od razu ? o.O
Skrót myślowy. Zmęczony jestem tym chorągiewkowaniem na forum. Jak wieje Kasperczakowi w plecy to hurra, hurra, Heniu, nasz podwórkowy Wenger. Jak wieje w twarz, to każdy pluje i to z najbardziej absurdalnego powodu.
Odpowiedz cytując