Martinus napisał(a):

|
Kasperczak przygotowywał tą drużynę więc jest chociażby w pełni odpowiedzialny za przygotowanie motoryczne a raczej jego brak.
|
Ale chyba tylko za tych piłkarzy, z którymi pracował cały czas? Bo wszystkie Bunozy, Cikosy, Paljice nie były na obozie kondycyjnym w Zakopanem, prawda?
Kondipr napisał(a):

|
Dan to na pewno jeden z najlepszych trenerów w Europie.
|
Hahahahaha, co za głupota. Nawet, gdyby Petrescu sprawdził się w Wiśle po dwóch latach (co, jak już pisałem, jest bardzo wątpliwe), to który z was by na to czekał? Jeden z najlepszych to on może i jest, ale w Rumunii.
rafal777 napisał(a):

Petrescu raczej nie był i nie jest trenerem typu Janusz Wójcik (przejmuje drużyne na ostatnie 4 kolejki i odrabia 12 punktów i cudem ratuje drużyne z opresji )
|
Kasa, Misiu, Kasa.