|
Dlatego tez klub rozgląda się za zawodnikami mogącymi grać w środku pola - ja na temat Garguły mam wyrobione zdanie podobne zresztą co do Matusiaka - to nie są zawodnicy na miarę Wisły o której każdy kibic marzy... Dodatkowo te kontuzje, które są bolączką większości polskich zawodników nie mogących wrócić po nich do wysokiej formy m.in. poprzez słaby sztab medyczny w polskich klubach...
Dziwna ta sytuacja z Chavezem oby się jeszcze nie rozmyślił po czwartkowej kompromitacji...
|