|
Ja bym Boguskiego za Chiny Ludowe nie wstawił do pierwszego składu. Może w 60 minucie na podmęczonych Azerów. Małecki na cały mecz. Pomysł z Żurawiem w środku jest niezły. On się do rozgrywania piłki nadaje. Na skrzydłach postawić na Kirma i może tego Paljica. Sam nie wiem. Byleby w składzie nie było Boguskiego, bo zagrał tragicznie z Azerami. Jak się chłopak nie potrafi skupić, to niech popracuje nad koncentracją.
|