Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2475
Stary 03.08.2010, 10:50
Czwartek będzie przełomowym dniem...trudno być optymista jak nie ma środka obrony. Dla mnie jednak liczy się styl...brak pressingu, walki, zapieprzania po boisku...jak tego nie będzie to wylać te panienki na zbity pysk, mają walczyć za Wisłę...kompromitacji było już za dużo