|
Czwartek będzie przełomowym dniem...trudno być optymista jak nie ma środka obrony. Dla mnie jednak liczy się styl...brak pressingu, walki, zapieprzania po boisku...jak tego nie będzie to wylać te panienki na zbity pysk, mają walczyć za Wisłę...kompromitacji było już za dużo
|