AS82 napisał(a):

Macierewicz ma wizerunek sępa śmiejącego sie nad porozrzucanymi zwłokami w Smoleńsku
Co maja zrobic kryzys ,albo bycie liberalem
Pis mial zakaz podpisywania Traktatu Lizbonskiego od ojca dyrektora ,a podpisał
|
Pierwszy zdanie jest z kosmosu i w żaden sposób nie odnosi się do mojej wypowiedzi.
Druga kwestia - liberał w czasie kryzysu tnie wydatki, a nie podnosi podatki. Więc niech tną, niech zrobią porządek z KRUSem, ZUSem, wywalą 1/3 urzędników, podnoszą wiek emerytalny i go zrównują.
Dzisiaj jest mowa o podnoszeniu VATu na żywność - zwiększają się szanse na to, że ten rząd drugiej kadencji jednak nie będzie miał okazji rządzić.
Trzecie zdanie to już zupełny odjazd - typowe przekonanie części wyborców PO, że PiS jest na pasku Rydzyka i ma robić to, co on im każe. A PiS w rzeczywistości jest od Rydzyka dalekie, Rydzyk nie ma aż takiego znaczenia to raz, a dwa, że on nie ma wyboru, więc musi popierać PiS (nie ma alternatywy, a dwa, że PiS zawłaszcza, np. poprzez tę sprawę z krzyżem, pewne wartości bliskie RM). PiS nie tylko głosował za traktatem, ale także w kwestii aborcji był podzielony.
I to wcale nie jest dowód na to, że PiS w tym zakresie uprawia hipokryzję, bo to jest jedynie sprzeczność z Twoimi przekonaniami, a nie tym, co PiS zapowiada.