|
wg mnie nie powinnismy wchodzic na stadion do momentu az nie bedzie skonczony w 100% mam tu głównie na myśli trybune D moge sie założyc ze jeśli tak nie zrobimy to D bedzie jeszcze pare lat stała pusta a tak to miasto bedzie musiało cos z tym zrobic
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
|