|
no żeby oni skończyli całe oświetlenie i to dodatkowe pod dachem to myśle koniec sierpnia cos sie uruchomii
niewiem stadion ma miec 2000 luxów juz pod hd a z tego co wyczytałem na 4 runde potrzeba 1200luxów może w tym jest jakiś haczyk. no ale z reszta nie liczmy już na cuda bo na tej budowie juz tylko same dziwy są
|