Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1888
Stary 03.08.2010, 08:37
polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):Wyświetl post
Jednakże, podobnie jak koledzy wyżej, nie jestem zadowolony, że zwalnia się Kasperczaka jeszcze przed (nie)spełnieniem ultimatum - a nawet więcej, że w ogóle mu się takie ultimatum stawia. Rozpieprzono mu drużynę w drobny mak, podesłano jakąś międzynarodową zbieraninę gówniarzy, co on ma zrobić? Simeone pewnie dalibyście dwa-trzy lata na budowę zespołu, a Kasperczakowi daliście trzy tygodnie? Wstyd!


Kasperczak przygotowywał tą drużynę więc jest chociażby w pełni odpowiedzialny za przygotowanie motoryczne a raczej jego brak.Nie wspominając już o błędach personalnych które w tym meczu mu się przytrafiły a nie powinny.Do tego jego ostatnie osiągnięcia czyli spuszczenie Górnika którego gra jako żywo przypominała to co teraz zaprezentowała Wisła każą mieć duże wątpliwości czy z tym szkoleniowcem możemy coś osiągnąć i to nie mówię już w kontekście europejskich pucharów a Ligi.
Goral cóż na tej liście oczywiście są nazwiska lepsze - Daum,Labaddia,Clemente. Słabsze - E.Koeman,Scala,Gotz i te na które nas najpewniej nie stać - Aguirre,Lemerre,Southgate,Zola.Tak czy siak w moim mniemaniu każda osoba z tych 3 kategorii gwarantuje nam lepszy poziom umiejętności od przedstawicieli owej "polskiej myśli szkoleniowej"
Eppur si muove!