Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32842
Stary 03.08.2010, 07:59
tomsts napisał(a):Wyświetl post
to samo ciągle powtarzam. Moim zdaniem Pajlic to jeden z najlepszych aktualnie pilkarzy Wisły. Jak tylko odnajdzie sie w tej druzynie, moze stanowic powazne ofensywne wzmocnienie.
pozdro i wiecej optymizmu ludzie!
prosze cie, jakby gral Kirm z Azerami to by bylo wiecej wiatru sprzodu
Odpowiedz cytując