tomsts napisał(a):

to samo ciągle powtarzam. Moim zdaniem Pajlic to jeden z najlepszych aktualnie pilkarzy Wisły. Jak tylko odnajdzie sie w tej druzynie, moze stanowic powazne ofensywne wzmocnienie.
pozdro i wiecej optymizmu ludzie!
|
prosze cie, jakby gral Kirm z Azerami to by bylo wiecej wiatru sprzodu