jason wiślak napisał(a):

Pozwolisz że tu się nie zgodzę. Ja wierzę w tego zawodnika...nie wiem czemu ale on mi pasuje do Wisły. Dobrze zaczął mecz z Karabachem, zrobił trochę wiatru na lewym skrzydle, ale widać było brak zrozumienia z kolegami. Jestem jednak pewien że z czasem będzie grał w pierwszm składzie....
W ogóle nie rozumiem tego narzekania na Paljicia...wg mnie świetny ruch. Wy go oceniacie po tym ze nie grał w Kaiserslautern i ze przyszedł za darmo. A gdyby trzeba było zapłacić milion euro za niego to bylibyście zadowoleni...Gość jest naprawdę dobry, jak już kiedyś pisałem interesuje się niemiecką piłką i takiego zawodnika polecałbym Wiśle....Zaufajcie mu...
|
to samo ciągle powtarzam. Moim zdaniem Pajlic to jeden z najlepszych aktualnie pilkarzy Wisły. Jak tylko odnajdzie sie w tej druzynie, moze stanowic powazne ofensywne wzmocnienie.
pozdro i wiecej optymizmu ludzie!