Wyświetl pojedynczy post
dubi16
Junior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kolbuszowa, Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2458
Stary 03.08.2010, 00:45
Dadzą radę, ja wierze, panowie trzeba wierzyć. Według mnie musi być chęć walki. Ja jak stracę piłkę na boisku to zapieprzam aż ją nie odzyskam a nasi niektórzy piłkarze chodzą bo boisku. Jak Polska chciała to potrafiła wygrać z Portugalia i Czechami tylko musieli zapieprzać bo boisku,a jak grali bez wiary to przegrali z Armenia 0-1 . Wisła jest najlepsza tylko nie umie tego pokazać. Co to jest panowie że jak Polscy piłkarze graja na dobry zespół to umieją się zmobilizować a na gorszy już nie Jeśli Wisła będzie zapierdzielać po boisku i przegra to nie bede miał pretensji bo walczyła ale jeśli będą grali bez chęci to nie ma co grać. Mam nadzieję że wygrają i zagrają dobrze